Slagbord barockstil

Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, barockstil, bemålad, höjd ca 77, 150x110, vardera klaff 60 cm

Ytslitage, repor

459407

2017-05-04