Vitrinskåp Louis XV stil
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XV-stil, omkring 1900, fanerade med olika träslag bl.a. valnöt, valnötsrot, intarsia med fåglar och puttis, förgyllda beslag, höjd ca 197, 93x43 cm, nyckel finns
Smärre ytslitage
459410
2017-05-04