Vitrinskåp Louis XV stil

Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil
Vitrinskåp Louis XV stil

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, omkring 1900, fanerade med olika träslag bl.a. valnöt, valnötsrot, intarsia med fåglar och puttis, förgyllda beslag, höjd ca 197, 93x43 cm, nyckel finns

Smärre ytslitage

459410

2017-05-04