Chokladmuggar kaffekoppar kanna och urna

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHOCKLADMUGGAR, med fat, 4 st, Rörstrand, KAFFEKOPPAR, med fat 6 st, KANNA, URNA med lock, 1800-tal, porslin, med förgylld dekor, kannans höjd ca 20 cm

Slitage, kaffekanna med nagg

459422

2017-05-04