Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, 4 st., FAT, 2 st., MINDRE FAT, 2 st., 17/1800-tal, tenn, diameter 19,5-36 cm

Slitage, skador, bucklor och lagningar

459428

2017-05-04