Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS J WEGNER, Louis Poulsen, taklampa "Opala", plast samt metall, diameter 40 cm
smärre slitage, smärre repor
459435
2017-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här