Hans J Wegner taklampa

Hans J Wegner taklampa
Hans J Wegner taklampa
Hans J Wegner taklampa
Hans J Wegner taklampa
Hans J Wegner taklampa
Hans J Wegner taklampa
Hans J Wegner taklampa
Hans J Wegner taklampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS J WEGNER, Louis Poulsen, taklampa "Opala", plast samt metall, diameter 40 cm

smärre slitage, smärre repor

459435

2017-05-07