Figuriner Müller & Co., Volkstedt
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINER, 3 st, 1900-tal, Müller & Co., Volkstedt, porslin, sitttande kvinna och man samt kvinna på diva, divanfigurinens längd ca 24 cm
Kvinna på stol med skada/lagning på stolsben, mannen med avslag på hand
459437
2017-05-04