Bordslampa Telegono

Bordslampa Telegono
Bordslampa Telegono
Bordslampa Telegono
Bordslampa Telegono
Bordslampa Telegono
Bordslampa Telegono
Bordslampa Telegono
Bordslampa Telegono

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, "Telegono", för Artemide, formgiven av Vico Magistretti 1968, Italien, orange samt vit plast, höjd 40 cm

något slitage, mindre repor

459441

2017-05-07