Design Gösta Grähs kanna Rörstrand

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA GRÄHS (född 1938), kanna, glaserat stengods, Rörstrand, signerad samt 101682, höjd ca 42 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

459444

2017-05-04