Design Sylvia Leuchovius kruka Rörstrand

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS (1915-2003), ytterfoder, Rörstrand, signerad samt numrerad 26, glaserat stengods, höjd ca 17, diameter 20 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

459445

2017-05-04