Design Jackie Lynd ytterfoder Rörstrand

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JACKIE LYND (Irland/England, född 1941), Rörstrand, fiskbassäng, glaserat stengods, signerad och numrerad 108579, abstrakt dekor av vajande grässtrån höjd ca 30, diameter48 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

459446

2017-05-04