Design Jackie Lynd ytterfoder Rörstrand
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JACKIE LYND (Irland/England, född 1941), Rörstrand, fiskbassäng, glaserat stengods, signerad och numrerad 108579, abstrakt dekor av vajande grässtrån höjd ca 30, diameter48 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
459446
2017-05-04