Brickbord med nedsänkt bricka
2017-05-04
459457
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, rokokostil, bricka i pläter, höjd ca 62, 80x51 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
slitage, bricka nedputsad