Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981), vas, Gustavsberg 1968, stengods, brun harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsbergs studio J, höjd ca 32 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
459458
2017-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här