Robert Petersen For Chart series
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROBERT PETERSEN (USA, född 1945): "For Chart series" signerad och daterad Robert Petersen March 29th 1977 och numrerad 43/50, blandteknik/collage på papper, bladmått 76x107 cm
Proveniens : Galleriet, Kyrkogatan 4, Lund (sedermera Ander Tornberg Gallery)
459464
2017-05-08