Cinda Sparling

Cinda Sparling
Cinda Sparling
Cinda Sparling
Cinda Sparling

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CINDA SPARLING (USA, född 1953): Komposition, signerad C Sparling 1988, akvatintetsning, bladmått ca 56x40 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

459468

2017-05-11