Gemla gunghäst

Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

GEMLA GUNGHÄST, 1900-talets första del, i galopp, brunmålad med gröna medar, man och svans i tagel, försedd med sadel och stigbyglar, sitt höjd ca 73 cm

Smärre slitage och skador

459469

2017-05-04