Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
GEMLA GUNGHÄST, 1900-talets första del, i galopp, brunmålad med gröna medar, man och svans i tagel, försedd med sadel och stigbyglar, sitt höjd ca 73 cm
Smärre slitage och skador
459469
2017-05-04