Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKBORD, 1900-talets början, lös bricka med glasskiva, skulpterad dekor, gråmålat, höjd ca 78, 85x48 cm
Bruksslitage
459471
2017-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här