Brickbord gråmålat

Brickbord gråmålat
Brickbord gråmålat
Brickbord gråmålat
Brickbord gråmålat
Brickbord gråmålat
Brickbord gråmålat
Brickbord gråmålat
Brickbord gråmålat

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, 1900-talets början, lös bricka med glasskiva, skulpterad dekor, gråmålat, höjd ca 78, 85x48 cm

Bruksslitage

459471

2017-05-04