Francesco Clemente självporträtt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANCESCO CLEMENTE (Italien, född 1952): Självporträtt, signerad och numrerad Francesco Clemente 3/10, etsnimng, bladstorlek ca 41x52
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

459476

2017-05-13