Hörnsoffa lounge-modell
2017-05-04
459477
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LOUNGESOFFA, palisander, 1960-tal, rödorange textilklädsel, palisanderfanérad sockel, ca sitthöjd 38, 210x210 cm, CITES-intyg medföljer
Bruksslitage, fläckar, vissa släpp på sargens fanér