Canapé
2017-05-04
459479
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CANAPÉ, 1800-talets slut, blå klädsel, längd ca 160, sitthöjd 40, rygghöjd 97 cm
Slitage, fläckar, sprickor