Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VEDKORG, "Code", Ola Wihlborg för Asplund, modell stor, vitlackerad metall, höjd 40, diameter 56 cm
slitage, mindre skador
459481
2017-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här