Vedkorg

Vedkorg
Vedkorg
Vedkorg
Vedkorg
Vedkorg
Vedkorg

Klubbat för:

1 800 SEK

1 000 SEK

VEDKORG, "Code", Ola Wihlborg för Asplund, modell stor, vitlackerad metall, höjd 40, diameter 56 cm

slitage, mindre skador

459481

2017-05-07