Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade med mahogny, invändigt med skåp, fack och små lådor, höjd ca 128, 106x52 cm, nyckel finns
Slitage, repor, mindre fanerbortfall
459485
2017-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här