Chiffonjé

Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade med mahogny, invändigt med skåp, fack och små lådor, höjd ca 128, 106x52 cm, nyckel finns

Slitage, repor, mindre fanerbortfall

459485

2017-05-04