Taburetter sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 2 st, sengustavinansk stil, 1800-tal, resp 1900-tal, bemålade, skuren dekor, ca 42-43 cm

Slitage, 1900-tals taburetten med lagning, färgbortfall

459490

2017-05-04