Taburetter sengustaviansk stil
2017-05-04
459490
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TABURETTER, 2 st, sengustavinansk stil, 1800-tal, resp 1900-tal, bemålade, skuren dekor, ca 42-43 cm
Slitage, 1900-tals taburetten med lagning, färgbortfall