Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): "Prosten Pettersson 1908", etsning, monogramsignerad C. L, 18x12
459495
2017-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här