Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Prosten Pettersson 1908", etsning, monogramsignerad C. L, 18x12

459495

2017-05-04