Annika Svenbro

Annika Svenbro
Annika Svenbro
Annika Svenbro
Annika Svenbro

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNIKA SVENBRO (född 1946): Komposition, signerad Svenbro -87, olja på papper, 69x48,5 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

459497

2017-05-14