Elin Wikström Anna Brag Returnity Kit

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIN WIKSTRÖM & ANNA BRAG (födda 1965): "Returnity Kit", objekt i kartong, kartongen signerad, daterad och numrerad Eiln Wikström Anna Brag Münster 1997 7/50, 19x25 cm, höjd 9 cm (kartongen), objektet utgörs av ett cykelnav som då det är monterat gör att cykeln går baklänges, framtagen till skulpturbiennalen i Münster 1997

459501

2017-05-12