Bord engelsk stil

Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil
Bord engelsk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérade i mahogny, med klaffar, höjd ca 52, 59x73 cm

Ytskador

459505

2017-05-04