Svante Bergh oljemålning

Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVANTE BERGH (1885-1946):´´Mölle hamn´´, signerade och daterad Svante Bergh -17, olja på duk, ca 70x84 cm

459506

2017-05-04