Rutch Milles
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RUTH MILLES (1873-1941): "Bellman", signerad Ruth Milles och daterad 1909, gjutarstämpel Herman Bergman Fud, märkt SHT, Carl Michaelspriset 1920 till Pipon den lille, brunpatinerad brons, höjd 31 cm, längd 26 cm
459509
2017-05-04