Knut Gruva olejm oljemålning

Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning
Knut Gruva olejm oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT GRUVA (1902-1981): ´´La Placette Grimaud´´ signerad och daterad -61, olja på duk, ca 64x107 cm

459523

2017-05-04