Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920) Tre systrar, signerad Zorn. Etsning, 1913, 24,5x17,5 cm.
LITTERATUR
Asplund 258, Hjert & Hjert 268, 3 état
Fläckar, gulnad
459529
2017-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här