Ander Zorn
Vollendet
2017-05-04
459529
| Höchstes Gebot | 7 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920) Tre systrar, signerad Zorn. Etsning, 1913, 24,5x17,5 cm.
LITTERATUR
Asplund 258, Hjert & Hjert 268, 3 état
Fläckar, gulnad