Hans Norsbo

Hans Norsbo
Hans Norsbo
Hans Norsbo
Hans Norsbo

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

HANS NORSBO (1897-1955): Motiv från Stockholm, signerad och daterad Hans Norsbo 1941-1944, etsning, ca 20,5x27,5 cm

459532

2017-05-04