Pär Gunnar Thelander

Pär Gunnar Thelander
Pär Gunnar Thelander

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition med lejon och jordgubbe, signerad P. G. Thelander, daterad i trycket 1973, 41/50, etsning, ca 49x64 cm

459535

2017-05-04