Soffbord Prisma

Soffbord Prisma
Soffbord Prisma
Soffbord Prisma
Soffbord Prisma
Soffbord Prisma
Soffbord Prisma
Soffbord Prisma
Soffbord Prisma
Soffbord Prisma
Soffbord Prisma

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TINGSTRÖMS, soffbord "Prisma", palisander och glas, 1960-tal, krysslagd benställning, höjd ca 50 cm, 67,5 x 138 cm, CITES-intyg medföljer

Bruksslitage

459543

2017-05-04