Smörterrin Kina
2017-05-09
459549
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SMÖRTERRIN med lock och fat, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, total höjd ca 12, fatets längd 19 cm
nagg, mindre slitage