Smörterrin Kina

Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina
Smörterrin Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SMÖRTERRIN med lock och fat, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, total höjd ca 12, fatets längd 19 cm

nagg, mindre slitage

459549

2017-05-09