Peder Duke oljemålning

Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): Geometrisk komposition, signerad och daterad á tergo Peder Duke 2001, olja på duk, ca 87x86 cm

459558

2017-05-05