Krus fajans 1700-tal

Krus fajans 1700-tal
Krus fajans 1700-tal
Krus fajans 1700-tal
Krus fajans 1700-tal
Krus fajans 1700-tal
Krus fajans 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBARELLOS, 2 st, fajans, 1700-tal, höjd ca 18 cm

en med spricka, nagg

459564

2017-05-05