Chopard armbandsur 18 k guld

Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld
Chopard armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

13 000 SEK

15 000 SEK

L-U CHOPARD, Genève, armbandsur, 18 k guld, 1950/60-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, kvadratisk vit urtavla, stavindex, integrerad länk i 18 k guld stämplad L.U.C, boettnr. 51648, 15x15 mm, total vikt ca 60 g

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

459572

2017-05-12