Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN, omkring 1900-talets mitt, stomme i rotting, skivor i råglas, på hjul, höjd ca 64, 79x45 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, torkade hjulgummin
459577
2017-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner