Serverignsvagn i rotting

Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SERVERINGSVAGN, omkring 1900-talets mitt, stomme i rotting, skivor i råglas, på hjul, höjd ca 64, 79x45 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, torkade hjulgummin

459577

2017-05-05