Lisa Larson elefant

Lisa Larson elefant
Lisa Larson elefant
Lisa Larson elefant
Lisa Larson elefant
Lisa Larson elefant
Lisa Larson elefant
Lisa Larson elefant
Lisa Larson elefant
Lisa Larson elefant
Lisa Larson elefant

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISA LARSON, figurin, elefant ur serien Traffic, delvis bemålat och förgyllt stengods, signerad Gustavsberg Sweden samt etikettsitgnerad, höjd ca 21,5 cm

Förgyllning med visst slitage

459585

2017-05-05