Konsolbord sengustaviansk

Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk
Konsolbord sengustaviansk

Klubbat för:

8 800 SEK

10 000 SEK

KONSOLBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, träskuren dekor och pastellage, förgyllt med polerat guld och slagmetall, växtornamentik, vridna avsmalnande ben, skiva av kalksten, fotplatta svartmålad, höjd 78, 79x40 cm

Slitage, ytskador, bortfall

459601

2017-05-05