Vaser 1 par silver

Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver
Vaser 1 par silver

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 500 SEK

VASER, 1 par, silver, Asien, 1900-talets andra hälft, dekor i relief av Shiva, svenska importstämplar, höjd 28 cm, vikt ca 1900 g

459602

2017-05-05