Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
VASER, 1 par, silver, Asien, 1900-talets andra hälft, dekor i relief av Shiva, svenska importstämplar, höjd 28 cm, vikt ca 1900 g
459602
2017-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här