Tempellejon 1800-tal Indonesien

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

TEMPELLEJON, 1800-tal eller äldre, Indonesien, i form av sittande mytologiskt lejon, träskuren dekor, höjd 150 cm

Färgbortfall, skador och lagningar, torrsprickor

459608

2017-05-05