Fickur silver
Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FICKUR, 3 st, silver/800, 1900-talets början, varav en märkt Zenith resp. H. Samuel Manchester, arabiska /romerska siffror, subsekund, diameter ca 48-50 mm
Zustandsbeschreibung
Fungerar ej vid inskrivningstillfället, slitage
459613
2017-05-07