Fickur silver

Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver
Fickur silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FICKUR, 3 st, silver/800, 1900-talets början, varav en märkt Zenith resp. H. Samuel Manchester, arabiska /romerska siffror, subsekund, diameter ca 48-50 mm

Zustandsbeschreibung

Fungerar ej vid inskrivningstillfället, slitage

459613

2017-05-07