Korgstol

Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol
Korgstol

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORGSTOL,"Madame", design Nanna och Jogen Ditzel, skyltmärkt R. Wengler, Köpenhavn, 1950/60-tal, rotting, sitthöjd ca 34 cm

.

Skador, ej Kay Fisker,

459614

2017-05-05