Johannes Olsson oljemålning

Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Golfbollen, signerad Johannes O, olja på duk, 35,5x27 cm

459617

2017-05-05